MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 3854391
nr 385 4391
MIRROR
Lenght: ()
gustaviansk stil, 1800-tal, oval, höjd: 130 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Estimate:
2500
Sold:
SEK 2000
Auction date:
Monday November 7 2005
at 16:00:00
- Bid history
Time
Bidder
Bid
7/11 14:57:21
Den Gustavianska stilen